مهندسی مکانیک

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

معرفی دانشگاه های سراسری کارشناسی ارشد

اطلاعات مربوط به ظرفیت ها و پذیرش در دانشگاه های مختلف و معرفی و ارزیابی امکانات علمی و رفاهی دانشگاه های ارائه دهنده

مشاوره اولیه

مشاوره و همیاری در شروع مسیر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و انتخاب بهترین تصمیم با حمایت مشاوران متخصص و با تجربه

کتاب های تکمیلی ارشد

کتاب های تکمیلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک انتشارات پارسه را به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

بسته آموزشی منابع ارشد

بسته آموزشی منابع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک شامل کتاب ها و جزوه های آموزشی و تکمیلی و نکات مربوط به کنکور رشته مهندسی مکانیک است. شما می توانید این بسته را به صورت آنلاین خریداری کنید و در درب منزل تحویل بگیرید.

آزمون پارسه

آبسته آزمون های پارسه برای رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک را به صورت آنلاین ثبت نام کنید. این آزمون ها در بسته های اینترنتی و حضوری ارائه می شوند.

سامانه جامع مشاوره و هدایت تحصیلی همپا

همپا، همراهان ارزیابی و برنامه ریزی تحصیلی شما خواهندبود. شما می توانید عضو این سامانه مشاوره و هدایت تحصیلی شوید و از خدمات مشاوره حرفه ای و تخصصی کارشناسان مهندسی مکانیک این سامانه استفاده کنید.

پارسه بانک (بانک سوالات کنکور)

در این قسمت می توانید مجموعه بانک سوالات کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک، شامل سوالات کنکور سال های گذشته به همراه پاسخ و حل تشریحی را به صورت آنلاین خریداری کنید و در درب منزل تحویل بگیرید.

کلاس های حضوری

در این قسمت می توانید زمان و اطلاعات مربوط به کلاس های حضوری تخصصی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک را مشاهده و به صورت آنلاین نام نویسی کنید.

کلاس های آنلاین

در این قسمت می توانید زمان و اطلاعات و شهرهای ارائه دهنده کلاس های اینترنتی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک را مشاهده و به صورت آنلاین نام نویسی کنید.

قبولی ارشد

با اعتماد به پارسه و برنامه ریزی و شرکت در آزمون ها، پارسه شما را با تضمین قبولی در کنکور کارشناسی ارشد بیمه خواهید کرد.