مهندسی مکانیک

آزمون های پارسه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

معرفی آزمون‌های پارسه

 

آزمونهای نسل دوم آموزش جهت آمادگی کنکور ارشد 96

بینهایت + هشت آزمون

براي انجام هر كاري يا استفاده از خدمات ارائه شده از سوي مؤسسات،  هر فرد بايد وقت و انرژي صرف كند. هر كدام از ما مايل هستيم كه با صرف كمترين زمان و حداقل انرژي بتوانيم از خدمات ارائه شده توسط موسسات بهره بگيريم.

استفاده از تكنولوژي كمك شاياني را دراين مورد خواهد كرد و از نظر ما راه حل مناسبي خواهد بود. با توجه به اينكه محور فعاليت موسسه پارسه سازماندهي در وقت و انرژي افراد است پس تكنولوژي يكي از اركان مهم و اساسي در پارسه محسوب مي شود. لذا كليه امور اعم از ثبت نام دانشجو، دريافت ها، پرداخت ها و اطلاع رساني خدمات موسسه از طريق پيشرفته ترين تكنولوژي­های مربوطه صورت مي پذيرد.

شما داوطلب گرامي براي استفاده از خدمات پارسه و ثبت نام در آزمون ها مي توانيد با صرف زمان و انرژي كمتر در منزل خود یا هر مکانی که مایل هستید اقدام نمایید، در اين صورت اطلاعات شما به سرعت وارد سيستم پارسه شده و در خدمات و آزمون های پارسه ثبت نام شما صورت می­پذیرد.

موسسه پارسه بدعت گذار سبک آزمون­ های حضوری مرحله ای جهت آمادگی کنکور ارشد، در سال آموزشی جدید همزمان با بیست سالگی پارسه نسل دوم خدمات را جهت ارتقاء سطح دانشجویان ارائه داده است. آزمون‌های پارسه با نگاهی دقیق به مباحث امتحانی و توزیع موضوعی تست‌های کنکور کارشناسی ‌ارشد طراحی می‌شوند. از منظر بسیاری از اساتید، آزمونی با کیفیت است که با آموختن مطالب مشکل و نکات کلیدی یک سرفصل، مشکلات احتمالی داوطلب را مرتفع میسازد. برای شما که هدفتان قبولی در دانشگاه و گرایش مورد علاقه‌تان است، آزمونهای بینهایت بعلاوه پنج مرحله آزمون به فرآیند یادگیری شما از ابتدای شروع به مطالعه و علاوه بر اینها سه مرحله آزمون‌ جامع پارسه موثرترین محک می باشد که در ماه های منتهی به کنکور ارشد برگزار می­شود.

 

 

بی­نهایت آزمون مبحثی هفتگی مجازی آفلاین:

هر مبحث رو در هر درسی که خوندی هر وقت دلت خواست همون  مبحث  رو آزمون بده. به این­صورت که:

هر زمان که مطالعه یک مبحث از یک درس به اتمام رسید، می توانید وارد بی­نهایت آزمون شده، همان مبحث درس را انتخاب نمایید و در زمان تعیین شده یک آزمون از خود بگیرید. این آزمون­ها کمک میکنند که نقاط ضعف و قوت خود رو بشناسید و در مسیر درست حرکت نمایید. بعد از آزمون کارنامه­ای شامل درصدهای کسب شده مشاهده می شود و پاسخ های تشریحی آزمون نیز برایتان ارسال خواهد شد.

داوطلبین مجاز هستند تا سه مرتبه هر بخش از هر درس را انتخاب کرده و در آزمون آن بخش شرکنت کنند. در هر هفته تنها می توان یکبار آزمون یک درس خاص را شرکت کرد. داوطلب در هر مبحثی از هر درس که 100% نمره را دریافت کند، ده امتیاز به صندوق امتیازات آزمونش اضافه می شود.

امتیازات بی نهایت آزمون تا قبل از «آزمون سه مرحله جامع شبیه سازی کنکور ارشد حضوری» محاسبه می گردد.

پنج مرحله آزمون دانش­یار ماهانه مجازی آنلاین:

با شرکت در آزمون­های دانش­یار میتوانید هر ماه خود را ارزیابی کنید و ببینید در هر درس نسبت به بقیه شرکت کنندگان در چه وضعیتی هستید.

در هر ماه بسته به اینکه چقدر در دروس آمادگی کسب کرده اید، در روز و ساعاتی که تعیین شده، همه دروس و یا تعداد مشخصی از دروس رو انتخاب کرده و در یک آزمون شرکت می کنید. برای آزمون میتوانید با توجه به مطالعاتت در هر درس 50% اول، 50% دوم مباحث را انتخاب کنید.

 زمانی که برای انجام آزمون داری متناسب با زمانی است که در کنکور نیاز داری.

صدور کارنامه آزمون دانش­یار:

پس از پایان آزمون در هر درس نسبت به بقیه داوطلبان که آن درس را انتخاب کرده اند سنجیده خواهید شد.  

کارنامه ای که برایتان صادر میشود شامل درصد های کسب شده، میانگین درصد تمام شرکت کنندگان و بالاترین درصد در آن درس است. همچنین بر اساس درصد ها داوطلبان مرتب شده و تعدادی از آنان امتیازی می­گیرند که در صندوق امتیازاتشون ذخیره میشه.

هر داوطلب می تواند جایگاه خود در هر درس را نسبت به بقیه داوطلبان ببیند.

پنج مرحله آزمون مبحثی ماهانه حضوری:

داوطلبانی که مایل به شرکت در آزمون­های ماهانه حضوری هستند می­توانند بر اساس سرفصل­های تعیین شده مطابق با جدول زمان بندی ارائه شده هر ماه در آزمون­های حضوری شرکت کنند. این آزمون­ها به ترتیب بصورت 25% اول، 25% دوم، 50% اول، 25% سوم، و 25% چهارم می­باشد.

پس از آزمون پاسخ تشریحی سوالات در اختیار داوطلبان قرار می­گیرد.

داوطلب از این آزمون­ها امتیازی کسب نمی­کند.

سه مرحله آزمون جامع شبیه سازی کنکور ارشد حضوري:

پس از گذراندن بینهایت آزمون و 5 مرحله آزمون داوطلب به آمادگی لازم رسیده است. بنابراین در سه ماه منتهی به کنکور کارشناسی ارشد، نیاز دارد رتبه اش را بین بقیه شرکت کنندگان در آزمون بداند. سه مرحله آزمون­ جامع شبیه سازی کنکور حضوری فرصت مناسبی است برای اینکه داوطلب خود و توانایی­هاییش را محک بزند و اگر ضعفی باقی­مانده که برطرف نشده است در این فرصت باقیمانده به آن بپردازد و نقاط قوت و ضعف خود را مدیریت کند.

این آزمون­ها جوّی شبیه به کنکور سراسری فراهم می­کند و در فضایی مشابه با کنکور داوطلب می تواند به رقابت با دیگر شرکت­کنندگان بپردازد.

پس از آزمون پاسخنامه تشریحی سوالات و کارنامه آزمون در اختیار داوطلبان قرار می­گیرد.

مزیت‌های آزمون‌های پارسه

1-  مهمترین مزیت آزمون های پارسه این است که با صرف وقت و انرژی کمتر به نتیجه ی مطلوب خود میرسید.

2- هر قدر بیشتر امتیاز بگیری در آزمون ها کمتر هزینه می کنی. مجموعه ی آزمون ها طوری طراحی شده که از راه های مختلف امکان کسب امتیاز وجود دارد.

3- پکیج آزمون های پارسه به گونه ای است که داوطلب را در مسیر صحیح هدایت می کند.

3-  مزیت دیگر آزمون‌های جامع پارسه جامعه آماری آنهاست. در بسیاری از رشته‌های ارائه شده در موسسه پارسه، تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون‌ها از جمع داوطلبانی که در همان رشته در آزمون‌های تمام موسسات دیگر شرکت می‌کنند، بیشتر است.

4- کیفیت سوالات مطرح شده در آزمون‌های پارسه خود نشان دهنده طراحی کاربردی و موثر آن در عرصه کنکور است. هر سال تمام آزمون‌ها به روز شده و پرسش‌های جدیدی برای آنها طراحی می‌شوند. این پرسش‌ها را بهترین استادان و صاحب‌نظران از داخل و خارج از مجموعه موسسه پارسه طراحی می‌کنند تا سلیقه‌های مختلفی در طرح پرسش‌ها دخیل باشند.  

5- درآزمون‌های پارسه تعداد تست‌های مربوط به هر مبحث متناسب با توزیع موضوعی مباحث در کنکور کارشناسی‌ارشدطراحی می شود. به عبارت دیگر موضوعاتی که اهمیت بیشتری دارند، در هر کدام از مراحل آزمون‌های پارسه به دفعات تکرار بیشتری در تست‌ها خواهند داشت و درجه اهمیت هر مبحث را نیز دو نکته مشخص می‌کند؛ آیا این موضوع پیش‌نیاز مباحث دیگری هست یا نه؟ و در کنکور کارشناسی‌ارشد چقدر به این مبحث بها داده می‌شود؟

 

رتبه‌ای مشابه با رتبه کنکور

دقت در طراحی آزمون‌های پارسه و شباهت آنها به کنکور کارشناسی‌ارشد بسیار زیاد است به گونه‌ای که رتبه شما در آزمون نهایی پارسه شباهت زیادی به رتبه شما در کنکور کارشناسی‌ارشد دارد. البته این شباهت در رتبه‌های پایین‌تر بیشتر و در رتبه‌های بالاتر کمتر است. به طور کلی می‌توان گفت میانگینی که افراد در آزمون‌های پارسه به دست می‌آورند با یک درصد خطا بسیار کوچک، مشابه میانگین آنها در آزمون کارشناسی‌ارشد است.    

بیمه آزمون

بیمه آزمون پارسه

موسسه پارسه به منظور افزایش اطمینان خاطر داوطلبین، و اینکه با خیال راحت در مسیر آماده شدن برای کنکور قدم بر دارند، این عزیزان را بیمه­ می کند. داوطلبین باید مطابق جدول زیر یکسری شرایط را احراز نمایند تا در طرح بیمه پذیرفته شوند. در صورت برآورده شدن این شرایط و قبول نشدن در دانشگاه  و رشته گرایش مورد نظر، کل هزینه آزمون عودت داده می شود.

 

شرایط ثبت نام

ثبت نام در آزمون به صورت کامل (+5+3) از هر مسیر دلخواه(بینهایت آزمون، 5مرحله دانشیار یا 5مرحله حضوری، 3 مرحله جامع)

شرایط امتیازی

1. به 10% امتیاز در رشته اش برسد و حداقل 10% تخفیف بگیرد (یعنی اگر امتیاز رشته 5000  باشد باید به 500 برسد)

​2. در آخرین آزمون از سه مرحله آزمون جامع حضوری حدنصابی که در هر رشته اعلام شده است را کسب کند.

 

کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون‌هه از طریق "پوشه پارسه من" قابل دسترسی است. داوطلبان با مراجعه به پورتال می توانند کارت خود را پرینت گرفته و زمان مراجعه از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

حل تشریحی آزمون‌ها

حل تشریحی آزمون­های بینهایت و آزمون­های دانشیار بلافاصله پس از اتمام آزمون در اختیار داوطلب قرار میگیرد

حل تشریحی پرسش‌های آزمون های حضوری نیز پس از آزمون قابل دسترسی است.

 

کارنامه آزمون

کارنامه آزمون های بینهایت بلافاصله پس از اتمام آزمون برای داوطلب ارسال می شود و شامل درصد مبحثی است که آزمون داده و امتیازی که کسب کرده.

کارنامه آزمون های دانشیار وضعیت شما را در مقایسه با دیگر رقبایتان در سراسر کشور مشخص می‌کند.

در سه آزمون جامع حضوری شبیه سازی کنکور سراسری ارشد، رتبه شما در کارنامه‌ای به شما داده می‌شود در مقایسه با افرادی که در آزمون شرکت کرده اند. اطلاعات مندرج در کارنامه‌ها شباهت زیادی به کارنامه کنکور کارشناسی‌ارشد دارد و در کارنامه شما اطلاعاتی مانند درصد هر درس، رتبه، رتبه در گرایش و تراز دیده می‌شود. همچنین شما می‌توانید کارنامه نفر اول رشته خود را ببینید و شرایط خود را با او مقایسه کنید.